امروزه تماشای تلویزیون و فیلم و سریال در بستر اینترنت در حال فراگیر شدن بوده و در سالهای اخیر در ایران نیز تلویزیونهای اینترنتی راه اندازی شده است ، یکی از مزایای عمده این سرویس‌ها امکان تماشا در هر زمان و بسته به خواست و زمان بیننده بوده و سریالهای تلویزیونی و فیلمها در دسترس هستند .

بر اساس این نیاز تلویزیونهای هوشمند به بازار آمد اما نتوانست خود را با سرعت تغییر در سیستمهای آندروید در تلفن همراه هماهنگ نماید ، لذا در حال حاضر اپلیکیشن‌های لازم برای نصب بر روی تلویزیون هوشمند دارای تنوع و فراگیری کافی نبوده و بعضاً در دسترس نیست.

توضیحات و سفارش در ادامه مطالب.

اندروید تی وی باکس

دستگاه اندروید تی وی باکس این امکان را به شما میدهد تا تلویزیون خود را هوشمند نموده و کلیه امکانات موجود بر روی موبایل و تبلت خود را به تلویزیون خود انتقال دهید. در واقع این دستگاه یک مینی کامپیوتر با سیستم عامل اندروید ۹ می‌باشد و کلیه اپلیکیشن‌های موجود بر روی آن قابل نصب می‌باشد.

اندروید تی وی باکساندروید تی وی باکسبرای انتخاب تی وی باکس اندروید مناسب به چندین مورد باید توجه کرد :

۱- نوع و سرعت پردازنده

۲- میزان رم و حافظه داخلی

۳- سرعت وای فای

۴- کیفیت تصویر

۵- درگاه‌های اتصال شامل HDMI و USB

این دستگاه با استفاده از پردازنده allwiner h603 هشت هسته ای با رو ۴ گیگابایت و حافظه داخلی ۳۲ گیگابایت و سرعت وای فای بالا و تصویر 6K یکی از بهترین دستگاههای موجود در بازار می‌باشد.

اندروید تی وی باکساندروید تی وی باکساندروید تی وی باکس

اندروید تی وی باکسجهت سفارش جزیی و عمده با ما تماس بگیرید.